توسعه و راه‌اندازی یک سایت با وردپرس تنها نیمی از راه است و نیمه‌ی دیگر یافتن و استفاده کردن از افزونه‌ها برای موارد خاص است. اکثرا مشاهده می‌شود که (متاسفانه) توسعه دهندگان برای انجام یک تغییر یا کار واحد از افزونه‌هایی با کارایی‌های چندگانه استفاده می‌کنند، در حالی که (به نظر بنده) یک سایت نهایتا با ۵ یا ۶ افزونه خوب و کامل قابل مدیریت است و هرچه تعداد این افزونه‌ها کمتر باشد، برای سایت شما هم بهتر است.

حال به معرفی ۵ افزونه برتر وردپرس که برای هر کسی که از آن استفاده می‌کند توصیه می‌شود، می‌پردازیم.

افزونه برتر وردپرس , پلاگین برتر وردپرس , برترین پلاگین های وردپرس , برترین افزونه های وردپرسGravityForms

گرویتی فورم یکی از افزونه برتر وردپرس است این افزونه فوق‌العاده که تنها به ساخت یک فرم تماس ساده محدود نمی‌شود، کارهای بیشتری از این افزونه برمی‌آید. از ساختن راه‌حل‌هایی در تجارت الکترونیک گرفته تا بسیاری مزایای دیگر. می‌توان گفت ساده‌ترین و بهترین افزونه در میان فرم‌های تماس همین افزونه gravityform می‌باشد.

 

افزونه برتر وردپرس , پلاگین برتر وردپرس , برترین پلاگین های وردپرس , برترین افزونه های وردپرسAdvance Custom Fields

زمانی که برای اولین بار از این افزونه استفاده کردم اولین نسخه آن منتشر شده بود و فورا متوجه شدم که مانند هیچ افزونه دیگری نیست. AFC به شما اجازه می‌دهد تا هرطور که می‌خواهید، خودتان محتوای صفحاتتان را بسازید. این افزونه به بهترین شکل ممکن اجازه می‌دهد تا مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شما، تغییرات را به آسانی بفهمند و این تغییرات را نیز اعمال کنند. Advance Custom Fields یک صفحه ساز حرفه ای برای وردپرس کاران محسوب می شود این پلاگین برتر وردپرس کار شما در طراحی صفحات خیلی سهل و آسان می نماید.

 

افزونه برتر وردپرس , پلاگین برتر وردپرس , برترین پلاگین های وردپرس , برترین افزونه های وردپرسFakerPress

با این افزونه می‌توانید هر محتوای ساختگی و تصاویری که می‌خواهید به هر شکلی در صفحه خود راه‌اندازی کنید و این موضوع که شما می‌توانید درحالی که در حال توسعه سایت خود هستید به آن محتوا اضافه کنید،نیز از دیگر کارایی‌های این افزونه است. کار با آن بسیار ساده بوده و امکان ایجاد انواع مختلفی از عناصر را برای پست‌ها و صفحات شما فراهم می‌سازد و به شما کمک می‌کند تا یادتان باشد که ظاهر و استایل محتوای خود را به درستی تغییر دهید.

 

افزونه برتر وردپرس , پلاگین برتر وردپرس , برترین پلاگین های وردپرس , برترین افزونه های وردپرسWordFence

یک افزونه امنیتی عالی که کمک می‌کند تا شما صفحه وردپرس خود را امن کنید. این افزونه تمام فایل‌های شما را رصد می‌کند تا کد‌های مخرب را تشخیص دهد و به شما هشدار می‌دهد که یک اتفاق بد و ناگوار برای صفحه شما در حال اتفاق افتادن است. وردفنس را باید جزو معدود پلاگین برتر وردپرس دانست.

 

افزونه برتر وردپرس پلاگین برتر وردپرسLockdown WP Admin

تنها کاری که این افزونه انجام می‌دهد تغییر URL صفحه ورود به پنل مدیریت وردپرسی سایت شماست. شما می‌توانید آن را به هر آدرسی که می‌خواهید تغییر دهید، پس حتما استفاده از آن توصیه می‌شود. استفاده از این افزونه سایت شما را از هک کردن از طریق صفحه پیش فرض وردپرس ادمین مصون می نماید.

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *