رشد روز افزون اطلاعات در قرن حاضر آنچنان به سرعت اتفاق افتاد که برخی از این قرن به عنوان عصر اطلاعات یاد می کنند. رشد تصاعدی اطلاعات منجر به انباشت داده ها در این سال ها شد. بطوری که تنها با استفاده از تحلیل و پایش داده ها می توان از آنها استفاده کرد.

به همین جهت انتقال انبوهی از اطلاعات به مخاطب کاری سخت و بسیار دشوار بود که سبب شد ابزارهای گوناگونی ایجاد گردد تا اطلاعات ساده تر در اختیار مخاطبان قرار بگیرد. یکی از این ابزارها طراحی اینفوگرافیک بود که با استفاده از عناصر بصری اطلاعات را با زبانی ساده و شفاف سازی شده ارائه می دهد تا تاثیر گذاری بیشتری روی مخاطب ایجاد نماید.

طبق تحقیقات انجام شده از سوی محققین آنها به این نتیجه رسیده اند که در پردازش اطلاعات متنی تنها 20 درصد از محتوای متنی در ذهن مخاطب ماندگاری دارد. این در حالی است که مغز انسان توانایی پردازش محتوا تصویری را با قدرتی 60 هزار بار سریعتر نسبت به محتوا متنی را دارد.

با استفاده از این یافته های تحقیقاتی شاید به جرئت توان گفت که هدف اصلی طراحی اینفوگرافیک هم بیان مفاهیم پیچیده با بیانی ساده و شفاف سازی اطلاعات بصورت گرافیکی و بصری است تا تاثیر گذاری بیشتری را بر روی مخاطب ایجاد بنماید.

طراحی اینفوگرافیک , طراحی اینفو گرافی , هزینه طراحی اینفوگرافیک , قیمت طراحی اینفوگرافیک , تعرفه طراحی اینفوگرافیک

امروزه استفاده از اینفوگرافیک ها در سراسر جهان به شکلی عجیب گسترش یافته است بطوری که سازمان ها و کسب و کارها برای معرفی محصولات و خدمات خود دست به طراحی اینفوگرافیک می زنند. طراحان اینفوگرافیک با توجه به آشنایی که به مقوله تولید محتوا دارند با در آمیختن اشکال و نمودار ها به همراه تصاویر و فیلم طرح هایی خاص ایجاد می کنند تا پیام های مد نظر سفارش دهنده اینفوگرافیک را به مخاطب خود انتقال دهند.

چرا طراحی اینفوگرافیک از اهمیتی بالا برخوردار است ؟

  • یک اینفوگرافیک ایده آل اطلاعات متنی و نوشتاری که از صبر و حوصله بیننده یا مخاطب دور است را به نحوی بیان می کند که هدفمند و موثر باشد.
  • اگر طراحی اینفوگرافی توسط افراد متخصص و کارآمد انجام شود شما را به اهدافتان نزدیکتر می کند.
  • اهداف شما ممکن است ارتقا سطح فرهنگی، فروش بیشتر محصولات، استخدام در جایگاه های شغلی مناسب، کسب نمرات بالا در ارائه مطالب تحقیقاتی یا دانشگاهی و … باشد که با واگذاری طراحی اینفوگرافیک به افراد متخصص به نتایج مطلوب تری خواهید رسید.

طراحی اینفوگرافیک چیست ؟

در تعریف عامیانه به نمایش دادن داده ها با استفاده از نمودار و اشکال مرتبط در قالب یک تصویر اینفوگرافیک، اطلاع نگاشت یا داده نما می گویند. استفاده از اینفوگرافی ها به مخاطب این امکان را می دهد که با نگاهی گذرا به طرح نهایی حجم وسیعی از اطلاعات را به شکل بصری دریافت نماید.

داده های مورد استفاده در طراحی اینفوگرافیک ممکن است چندین صفحه و در برخی از مواقع از مقالات نیز طولانی تر باشد که با یک طراحی متناسب با نوع داده ها می توان اینفوگرافی طراحی کرد که مخاطب در یک نظر با آن ارتباط برقرار نمایند.

فرایند سفارش طراحی اینفوگرافیک در نگارش برخط

طراحی اینفوگرافیک , قیمت طراحی اینفوگرافیک , هزینه طراحی اینفوگرافیک

در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات طراحی اینفوگرافیک مجموعه نگارش برخط را دارید، فرایند ثبت سفارش آن در ادامه برای شما ذکر خواهد شد :

1- درخواست مشتری : ثبت سفارش از طریق وب سایت یا تماس تلفنی با مجموعه نگارش برخط

2- قیمت : اعلام قیمت بر اساس سفارش مشتری توسط مجموعه نگارش برخط

3- پرداخت هزینه : پرداخت مبلغی از قیمت اعلام شده قبل از شروع کار

4- بررسی محتوا: بررسی محتوای ارسالی توسط مشتری تولید شده

5- سناریو : طرح سناریو توسط کارشناسان مجموعه

6- طراحی : شروع طراحی طبق سناریو بعد از تایید مشتری

7 – ارسال : ارسال فایل با کیفیت و انجام ویرایش درصورت درخواست مشتری

هزینه طراحی اینفوگرافیک | تعرفه طراحی اینفوگرافیک

هزینه پایه طراحی اینفوگرافیک را با توجه به پکیج های زیر می توانید انتخاب نمائید در صورتی که سفارشی سازی اینفوگرافیک شما هزینه بیشتری را نیازمند باشند، همکاران ما به شما اعلام خواهند کرد.

 

ما در مجموعه بی نگار با تکیه بر تجربه کار با داده و ترکیب آنها با عناصر بصری خدمات اینفوگرافیک را برای شما عزیزان انجام می دهیم کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید!