سال گذشته برای ساخت وبلاگ برای شرکت خود غفلت کرده اید؟ آیا امیدوار هستید در سال جدید تغییری ایجاد کنید؟ با داشتن تعداد زیادی صفحه بهتر است که وبلاگ خود را بر روی یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس راه اندازی کنید. هنگامی که این کار را با یک استراتژی منظم انجام دهید، خواهید دید که برای شما چقدر قدرتمند می تواند باشد.

تولید محتوا وبلاگ , تولید محتوا برای وبلاگ ,

5 روش استفاده بهینه از وبلاگ های شرکتی

در اینجا پنج روش برای استفاده بهینه از وبلاگ شرکت آمده است :

  • بروزرسانی داشته باشید

آیا شما نیروی کلیدی استخدام کرده اید ؟ آیا محصول یا خدمت جدیدی ارائه داده اید؟ آیا در حال نقل و انتقال به دفتری جدید هستید؟ از وبلاگ شرکت خود برای ارائه آخرین تغییرات به مخاطبان خود استفاده نمائید که این مخاطبان شامل مشتریان، کارمندان داخلی شرکت، منابع خبری و مشتریان بالقوه می شود.

  • مشاوره های خود را به اشتراک بگذارید

شما چیز ویژه ای برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبین خود دارید. بنابراین از وبلاگ خود به خوبی استفاده کنید و به مخاطبان خود اجازه دهید آنها را بدانند. با یک رویکرد صحیح می توانید تاثیر زیادی با هر پستی که به اشتراک می گذارید داشته باشید به عنوان مثال: اگر صاحب یک شرکت طراحی وب سایت هستید، در مورد ترند های برتر 2020 مشاوره های خود را به اشتراک بگذارید.

  • با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

افزایش رقابت در هر صنعتی قابل تصور است، برقراری ارتباط با مخاطبان خود همیشه ساده نیست. خوشبختانه، وقتی می خواهید با مخاطبین خود ارتباط عاطفی برقرار نمائید، شما آسان ترین راه افزایش تعامل را پیدا خواهید کرد.  افزایش فروش و داشتن احساس کلی بهتر برای مسیری که شرکت شما پیش می رود خواهید داشت.

  • بروزرسانی های شبکه اجتماعی

با حقیقت کنار بیاییم که خیلی ساده نیست که بتوانید مطالب منحصر به فرد و روشنگری را برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی پیدا کنید. در بعضی مواقع ممکن است به دیوار بسته بخورید. خوشبختانه، هنگامی که شما یک وبلاگ جذاب ایجاد می کنید، می توانید آن را از چند طریق در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، می توانید از تصاویر پست های تان برای اشتراک گذاری در اینستاگرام استفاده نمائید. یا شاید شما استفاده کمی در لینکدین برای گرفتن بازخورد از مخاطبانتان داشته باشید. از خلاق شدن نترسید !

  • افزایش رتبه بندی در موتور های جستجو

آیا به یاد دارید که در گذشته رسیدن به جایگاه های بالا در موتور های جستجو به آسانی سر و هم کردن کلمات کلیدی و محتوای بی کیفیت بود؟ دیگر آن روزها گذشته و رفته است، اما وبلاگ نویسی هنوز راهی عالی برای افزایش رتبه های شما است. گوگل به وب سایت هایی که محتوای عمیق، منحصر به فرد و با حفظ کپی رایت به اشتراک می گذارند پاداش می دهد. بله برای ایجاد این نوع مطالب برای وبلاگ زمان لازم است اما در نهایت پاداش مثبتی خواهد داشت.

نکته:

رتبه بندی های موتور جستجو رو پیگیری کنید تا مراحل پیشرفت خود را به چشم ببینید

مانند بسیاری از افراد ممکن است شما در برنامه روزانه خود وقت کافی برای ایجاد یک پست وبلاگ با کیفیت بالا را نداشته باشید. البته این بهانه ی خوبی برای نادیده گرفتن بروزرسانی وبلاگ در سال جدید نیست. علاوه بر وقت گذاشتن، از مزایای استفاده از شرکت تولید محتوا نیز غافل نشوید. با استفاده کمی از هر دو اینها شما می توانید تولید محتوا مورد نیاز برای وبلاگ تجاری خود را به دست آورید.

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *