اگر هنوز اشتراک گذاری محتوا در لینکدین را شروع نکرده اید، الان بهترین زمان برای شروع آن است. شبکه اجتماعی مشاغل با 303 میلیون کاربر فعال ماهیانه مکانی درجه یک برای بازاریابی محتوایی B2B است. این بدان معناست که شما به راحتی نمی توانید به همچین مواجهه ای دست پیدا کنید.

Shay Rowbottom استراتژیست و اینفلوئنسر کار خود را با تولید محتوا در لینکدین آغاز کرد و تا به امروز 7 فرم از انتشار محتوا در سایت ایجاد کرده است، در حال حاضر او در انجام اینکار به مشتریان کمک می کند، او به آنها کمک می کند هزاران فالوئر و میلیون های بازدید ویدیو کسب نمایند.

تولید محتوا , تولید محتوا لینکدین , قیمت تولید محتوا , شرکت تولید محتوابرای Rowbottom همه این موارد از ماه می 2018 آغاز شد، هنگامی که او شروع به ایجاد فیلم های کوتاه برای اشتراک گذاری در پروفایل لینکدین به منظور تبلیغ آژانس تبلیغاتی اش در فیس بوک کرد.

خودش در رابطه به این موضوع می گوید: “من طی دو ماه هر هفته سه ویدیو بطور مدام  کار کردم، در پایان آن دوره زمانی فهمیدم که بیش از 6 فرم ایجاد کرده ام” او آنقدر به لینکدین ایمان داشت که سهام اش را در آژانس فیس بوک خود فروخت و همه را درلینکدین خرید.

هر چه او این قدرت را بیشتر تشخیص می داد تلاش بیشتری برای ویدیو ها می کرد، این شامل لباس های کوتاه اداری و تاکتیک هایی مانند ذکر افراد مشهور بود. او با تجربه شخص خود یاد گرفت که چگونه می تواند یک استراتژی تولید محتوا ایجاد کند که برای تغییر بهینه باشد و در آژانس جدید لینکدین شروع به کار گرفتن این آموزش های نماید و همچنین این تاکتیک ها برای مشتریان اش کار می کند.

روبرتوم برای شروع کار در لینکدین و استفاده از آن به عنوان یک موتور برای کسب مشتریان و ایجاد خرید و فروش، برخی از نکات سریع تولید محتوا خودش را با ما در قالب آموزش تولید محتوا لینکدین به اشتراک گذاشته است.

6 نکته طلایی برای تولید محتوا لینکدین

  • فیلم ها را کوتاه نگه دارید

فیلم های روبرتوم به طور کلی فقط 90 ثانیه است . روبرتوم توصیه می کند ” به این فکر کنید چه کسی محتوای شما را خواهد دید؟ ” غریبه ای که تصوری ندارد شما که هستید؟ شش دقیقه برای فیلم شما سرمایه گذاری نمی کند این خیلی خوش بینانه تر است که روی 90 ثانیه سرمایه گذاری کند.

  • متن های همراه را طولانی نگه دارید

مشاهده شده است که متن های طولانی تر از پست های کوتاه تر عملکرد بهتری دارند. شما مجاز به استفاده 1300 کاراکتر در لینکدین هستید، بنابراین تلاش کنید تا از آن استفاده نمائید. ویدیو خود را معرفی کنید، نگاه زیرکانه ای به یکی از نکاتی که به اشتراک می گذارید داشته باشید و پیش زمینه ای از اینکه چرا تماشای این ویدیو برای بینندگان مهم است را ارائه دهید.

  • خود را در ویدیو معرفی ننمائید

ممکن است شما نیاز به بیان نام و نام خانوادگی خود را احساس کنید، اما اینکار بخش عمده ای از 90 ثانیه زمان شما را می گیرد و بیننده را در همان ابتدا خسته می کند. به جای اینکار یک تیتر جذاب انتخاب نمائید تا توجه مخاطبان از ابتدا جلب شود. این عناوین یا به اصلاح قلاب ها در شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند. اگر بینندگان ویدیو شما علاقمند باشند که شما چه کسی هستید، وقتی توجه و علاقه آنها را جلب نمودید پس از پایان کلیپ قطعا بر روی نام شما کلیک خواهند کرد.

  • نظراتی ایجاد کنید که الگوریتم را هدایت کند

هر چه نظرات در مورد پست شما بیشتر باشد، دید بیشتری پیدا می کند. روبوتوم تصدیق می کند: “من همیشه ویدیو های خودم را برای افراد مرتبط در لینکدین می فرستادم و نظرات آنها را جویا می شدم و از هر 30 کارمندم درخواست می کردم که نظرات خود را بنویسند. این درخواست بی شرمانه ارزش دارد. این واقعا می تواند برای پست شما این کار را انجام دهد.

  • از هشتگ ها استفاده نمائید.

هشتگ ها باعث دیده شدن پست های شما می شود، همچنین روبرتوم توصیه می کند تا هشتگ های مربوط را سرچ نمائید و مشاهده نمائید کدام یک بیشترین مورد را در لینکدین دارد.

علاوه بر این، ایجاد یک هشتگ سفارشی که مربوط به نام شرکت یا نام شما باشد ایده خوبی است.

  • داده های خود را بررسی کنید تا بهترین زمان برای ارسال پست را تعیین کنید.

سرانجام، هر چه بیشتر پست کنید، خواهید دید که چه زمانی برای مخاطبانتان بهترین زمان است.این نوع داده ها فقط از طریق آزمایش و خطا ساخته می شوند، پست های خود را در روزهای پراکنده در طول روز امتحان کنید، پس از گذشت چند ماه، تجزیه  و تحلیل کنید که  در چه زمانی بیشترین تعداد تاثیرگذاری را داشته است .

با گذشت زمان این شش نکته به شما کمک خواهد کرد مخاطبان جدیدی را در لینکدین پیدا کنید و مشتریان بلقوه جدیدی برای خود داشته باشید و همانطور که روبرتوم درنهایت اصرار دارد “بزرگترین جادو در لینکدین ایجاد ویدیو سازگار و ارگانیک است ” که نوعی تولید محتوا جدید و منحصر به فرد است

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *