پروژه طراحی وب سایت مجموعه صنعتی تندرشهاب

متن مورد نظر خود را وارد کنید

شرکت تندر شهاب در شهریور ماه ۱۳۷۷ در شهر مقدس قم به عنوان اولین کارخانه تولید و مونتاژ موتورسیکلت در بخش خصوصی تاسیس شد. و در همان سال نخست موفق به طراحی و ساخت ۵ مدل موتورسیکلت شد. با گذشت زمان و با بهره گیری از کادر فنی مهندسی مجرب خود امروزه بیش از ۴۰ مدل موتورسیکلت را به بازار عرضه نموده است. شرکت تولیدی تندرشهاب با بیش از ۱۰۰ سازمان و نهاد دولتی، غیر دولتی و تعاونی در ارتباط بوده است و از برترین شرکت‌های صنعتی در زمینه تامین قطعات مورتورسیکت بوده است. ۲ قرارداد مهم با سازمان ملل متحد جهت تامین موتورسیکلت برای روستاهای مرزی همچنین تامین بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دستگاه موتورسیکلت مورد نیاز سازمان های سپاه، بسیج، شهرداری ها و پلیس ناجا از افتخارات تندرشهاب می باشد. در دهه ۸۰ این شرکت برنده طرح جایگزینی موتورهای ۲ زمانه با ۴ زمانه گردید و بیش از ۱۰٫۰۰۰ موتورسیکلت جایگزین گردید.

تندرشهاب با بیش از ۲۰ سال فعالیت اولین کارخانه موتورسیکلت سازی در بخش خصوصی بوده که دارای تکنولوژی و دستگاه ها و ابزارالات بسیار پیشرفته بوده و همچنین توانایی تولید بیش از ۵۰ درصد قطعات در خود کارخانه(شامل ۲۰ قطعه موتورسیکلت) می باشد.

پروژه طراحی وب سایت مجموعه صنعتی تندرشهاب شامل نیازسنجی، طراحی گرافیکی و پیاده سازی در مجموعه نگارش برخط و با بهره‌گیری از نیروهای جوان و مجرب انجام گرفته است.