بروز رسانی اصولی محتوا

05مدیریت محتوای وب سایت‌ها شامل بارگذاری محتوا (اعم از متن، عکس، فیلم و …)، دسته بندی، ایجاد منو‌ها، لینک دادن، مشخص نمودن زمان نمایش و بطور کلی سازماندهی محتوای سایت در ظاهر امری ساده است. شاید اگر سایت خود را در حد یک وبلاگ شخصی ببینید که خیلی نیاز به بروزرسانی ندارد و مخاطبان روزانه آن نیز قرار نیست بیش‌تر از انگشتان دست شما باشد، بدون هیچ مشکلی بتوانید سایت خود را مدیریت نمایید.

مشکل زمانی آغاز می‌شود که سایت شما گسترده شده و دارای بخش‌ها و محتوای متنوعی است. مخاطبان شما هر روز بیشتر شده و می‌بایست برای راضی نگه داشتن ایشان هر روز سایت خود را بروز نمایید. اگر نتوانید این کار را به موقع و بارعایت اصول فنی و نگارشی آن انجام دهید، بنابر قاعده مخاطب خود را از دست خواهید داد.

نگارش برخط این امکان را برای شما ایجاد نموده تا بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن (ایمیل، تلگرام، نمابر، پیام کوتاه و …) نسبت به ارسال محتوای مورد نظر خود اقدام نموده و ما با رعایت اصول وب نسبت به بارگزاری محتوای بهینه سازی شده، دسته بندی، ایجاد منوها، ایجاد لینک و … در سایت شما اقدام نماییم.

فرآیند بروزرسانی محتواامکان ارسال ۲۴ ساعته محتوا، ۷ روز هفته و در تمام ایام سال، نگهداری پشتیبان از محتوای ارسالی، بهینه‌سازی فایل‌های متنی، تصاویر و فیلم‌ها برای انتشار در سایت و ارائه مشاوره در خصوص مدیریت بهتر وب سایت از جمله خدماتی است که ما در زمینه بارگذاری محتوای سایت شما ارائه می‌نماییم.

 

 

 

 

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *